Zostań Robin Hoodem dla Kai Czerwińskiej

KOCHANI !!!!

W związku z pilną potrzebą pomocy na rzecz Kai Czerwińskiej chorej na Neuroblastomę IV stopnia uruchomiliśmy  internetową akcję pomocowa „Zostań Robin Hoodem Kai”.

Nietypowa akcja wiąże się z udostępnieniem zdjęcia (selfie) w kapturze (na wzór dawnego Robinhooda ) i umieszczenie go na profilu Facebook, z jednoczesnym przekazaniem pieniędzy na konto Kai, po czym nominowanie do tego samego gestu kolejnych osób.

Do akcji przyłączyło się już wiele osób, zapraszamy do zapoznania się z postaciami Robin Hoodów na naszym Facebooku link: https://www.facebook.com/www.verumalfa.org/

Nie zostałeś jeszcze przez nikogo nominowany??? Nominuj się sam i ZOSTAŃ CYBER ROBIN HOODEM 🙂 BO KAJA CHCE ŻYĆ !!!

 

Nominowani Robin Hoodowie czekamy na wasze selfie (w kapturach), wpłaty cegiełek oraz nominację kolejnych Robin Hoodów. (Nominujcie przynajmniej 5 osób)
Dane do przelewu – koniecznie z dopiskiem Kaja Czerwińska,

na rachunek 08 1090 1841 0000 0001 3239 0957 ,

Fundacja „Verum Alfa” ul. Złota 61, 00-819 Warszawa,
W geście solidarności dla Kai zdjęcia będą publikowane na Facebooku Fundacji. Zdjęcia proszę przesyłać na adres: k.jaworska@verumalfa.org lub na Messengera na profil https://www.facebook.com/Verumalfa – przesłanie zdjęcia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację jego na Facebooku Fundacji „Verum Alfa” w ramach akcji pomocy dla Kai.

 

Serdecznie Wam wszystkim Dziękujemy.
www.verumalfa.org

 

Dodaj komentarz